Ultimele actualizari

 

  • [2013.04.03] Testarea Sistemelor, Sisteme Tolerante la Defecte, Sisteme de Operare 2, Sisteme CAD/CASE
  • [2013.04.02] Programare Web, Instrumente pentru Dezvoltarea Programelor
  • [2013.04.01] Aplicatii Integrate pentru Intreprinderi, Integrarea Sistemelor Informatice
  • [2013.03.28] Proiectare cu Microprocesoare, Managementul Proiectelor Software, Arhitectura Sistemelor de Calcul, Interactiunea Om-Calculator
  • [2013.03.28] Structuri de Date, Pradigme de Programare, Analiza Algoritmilor, Baze de Date 1
  • [2013.03.25] Ingineria Calculatoarelor, Sisteme de Operare
  • [2013.03.20] Analiza Automată și Extragerea Conținutului Documentelor, CN2
  • [2013.03.18] Data Mining, Aplicații Web Semantice
  • [2013.03.15] Geometrie Computațională
  • [2012.11.06] Utilizarea bazelor de date
  • [2012.11.05] Proiectarea Algoritmilor
  • [2012.11.02] Electronică Digitală
  • [2012.10.31] Limbaje formale și automate, Rețele locale
  • [2012.10.30] Programare în limbaj de asamblare / Introducere în organizarea calculatoarelor și limbaje de asamblare
  • [2012.10.28] Instrumente Informatice, Structuri de date, Analiza Algoritmilor, Electronică Analogică
  • [2012.10.06] USO, Programarea Calculatoarelor, Proiectare Logica
  • [2012.06.09] Knowledge Representation and Reasoning (AI/ISI), TDMRC (AAC), CNS/SRS/SRC (SRIC), SAC (AAC)
  • [2012.06.01] Gestiunea Serviciilor de Retea, Parallel Programming, Cloud Computing
  • [2012.05.30] AII, SPG, AI, subiecte admitere master (accesibile direct din meniul Master)
  • [2012.05.21] SO2
  • [2012.05.20] Programarea calculatoarelor, anul 1
  • [2011.11.27] MSSR, LFA, ASC, PC, BM, II
  • [2001.11.26] Matematică 2, Managementul Marketingului
  • [2011.11.24] Analiza Algoritmilor, Arhitectura Sistemelor de Calcul
  • [2011.09.14] Sisteme de Operare
  • [2011.05.26] Baze de Date 2
  • [2011.01.28] MTPHPC, ASR, ASCG (Master, an 2)
  • [2010.12.04] Auditarea Securitatii Retelelor (Master, an 2)
  • [2010.10.29] IP, IC (anul 3)
  • [2010.09.24] Matematică 1 (anul 1), Matematică 2 (anul 1), Matematică 3 (anul 1), Electronica Analogică (anul 2), Electronică Digitală (anul 2), Elemente de Grafică pe Calculator (anul 3), Limbaje Formale și Automate (anul 3), Interacțiunea om-calculator (anul 4), Inteligență Artificială (anul 4), Sisteme de Prelucrare Grafică (anul 4)
  • [2010.07.06] Proiectarea algoritmilor (anul 2), Protocoale de comunicație (anul 2), Electronică digitală (anul 2), Calculatoare numerice 1 (anul 2)
  • [2010.05.01] Subiecte de examen IA2, SAAPI (Master TAGCMRV)
  • [2010.04.19] ED, anul 2
  • [2010.03.07] VLSI1 (anul 4, C1)
  • [2010.02.12] SO2 / PSO (anul 4, specializarea C3), Laboratoare STM (Master TAGCMRV)
  • [2010.02.09] RL (anul 3), EGC/SPG (anul 3/4), E-commercei (anul 4), SO (anul 3)
  • [2010.02.08] SMP (anul 4), E-commerce (anul 4)
  • [2010.02.05] SRS (Master), CNS (Master), PW (anul 4), BD2/PBD (anul 4)
  • [2010.02.04] PISR (Master)
  • [2010.02.03] MAP (Master), SISD (Master), EEA (anul 2)
  • [2010.01.30] Subiecte examen SMP (anul 4)
  • [2010.01.28] Materiale TS (anul 2), pagina de contact, cursuri STM (Master) și eseu FC (anul 2)
  • [2009.11.21] Cus complet SPRC
  • [2009.10.17] Cursuri noi: MP, SPG, IOC, IA1, IA2
  • [2009.10.07] Curs Master Sisteme si Tehnici Multimedia
  • [2009.11.28] Cursuri PLAS
  • [2009.09.25] Adăugat cursuri Grafică Inginerească
  • [2009.07.27] Programare, anul 1
  • [2009.07.25] Cursuri POO (Java), BD1
  • [2009.07.19] Materiale Fizică și Electrotehnică
  • [2009.07.18] Seminarii TS